To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.zeglarzom.pl

Praktykujemy - Regaty - ogólnie

Globus - 2018-11-16, 14:24

Bodo napisał/a:
.... to staraj się nie podpaść, pozostałym regatowcom ....


Czyli ustępować ;-)

Michal - 2018-11-16, 15:53

Bez przesady, wystarczy spóźnić się na start i nikogo nie wyprzedzać. Strat w sprzęcie nie będzie.
pseudokibic - 2018-11-16, 20:13

Michal napisał/a:
Bez przesady, wystarczy spóźnić się na start i nikogo nie wyprzedzać. Strat w sprzęcie nie będzie.
Można też wygrać start a potem konsekwentnie powiększać przewagę....
Bodo - 2018-11-16, 20:37

pseudokibic napisał/a:
Można też wygrać start a potem konsekwentnie powiększać przewagę....

Pamiętasz?, że po boi zwrotnej będziesz na kursie czołowym z resztą stawki???? ..... :shock:
:lol:

MirekMors - 2018-11-16, 21:52

Pamięta. Nidzkie, boja przy hotelu Nidzkim...
pseudokibic napisał/a:
Można też wygrać start a potem konsekwentnie powiększać przewagę....

Ba, ale jak to zrobić ? Poza tym gonienie i wyprzedzanie jest o wiele przyjemniejsze.

yavor - 2018-11-19, 11:06

MirekMors napisał/a:

Ba, ale jak to zrobić ? Poza tym gonienie i wyprzedzanie jest o wiele przyjemniejsze.


Dokładnie :lol: Zawsze to praktykuję, gdyż zawsze starty mam słabe :evil:

MirekMors - 2019-03-12, 22:11

We własnym imieniu informuję was i zapraszam na:
INTEGRACYJNE REGATY FORUMOWE SAILFORUM.PL i MAZURY.INFO.PL
INTEGRACYJNA IMPREZA ŻEGLARSKA DLA FORUMOWICZÓW OBU FORÓW
31.05 – 2.06.2019
OW „Guzianka”, Jez. Bełdany.
https://www.sailforum.pl/...=578796#p578796

Szaman3 - 2019-03-12, 22:24

Na szczęście będę na środku Atlantyku. Ani z jednymi ani z drugimi mi nie po drodze.
balti - 2019-03-12, 23:51

:mrgreen: ogłoszenie wisi od niedawna ,a już paru krzykaczy na "mazurskim" zdążyło się obrzucić różnościami :mrgreen:
Stawiam dolary przeciwko orzechom że skutek tej "integracji" będzie odwrotny do zamierzonego .

Szaman3 - 2019-03-12, 23:58

Dlatego cieszę się, że będę na Atlantyku. Nawet mogę się regacić :-D
Bodo - 2019-03-13, 07:30

Ludzie są dziwni i dziwny jest ten świat .... :-D ... w realu można normalnie pogadać z każdym jednym .... ba! ... nawet dojść do wspólnych wniosków lub pięknie pozostać przy swoim zdaniu ..... jak usiądą za klawiaturą, to u niektórych, budzi się instynkt zwierzęcej rywalizacji .... o empatii, można zapomnieć ..... :-/ ... w realu, ten temperament gdzieś ginie i wielu okazuje się potulnymi, cichymi uczestnikami spotkań .... :-/ :lol:
IMHO, taka inicjatywa ma sens, ponieważ fora postrzegane są, li tylko przez pryzamat tych, największych krzykaczy, którzy mają najmojszą rację w każdym temacie ..... :evil: :mrgreen: ..... cała większość, to spokojni ludzie, unikający awantur, czyli niewidoczni .....

Cieszę się, że nasze forum jest (jeszcze) inne i dominują tutaj ludzie, którzy nie udają innych, niż naprawdę są .... dziękuję Wam za to .... :-D
Mirkowi, należą się specjalne podziękowania za inicjatywę integracyjną .... :-D .... On jest przykładem, jakich mamy forumowiczów.

MirekMors - 2019-03-13, 09:41

W tej chwili jeszcze raz cofnąłem się do tematu na SF. Przeczytałem tych kilka postów i nie widzę żadnych utarczek ! Ktoś zapytał o slip; inny czy na FMI można już używać wyrazu Sailforum. I nic więcej.
Zapisujcie się. Pokażcie na co was stać....

balti - 2019-03-13, 10:10

MirekMors napisał/a:
cofnąłem się do tematu na SF. Przeczytałem tych kilka postów i nie widzę żadnych utarczek !


Pisałam o fmipl .
Ciągle ci sami się tam użerają z własnym ego , .....
szkoda gadać .....
znowu się w nich wyleczyłam na długo .

Agnieszka14 - 2019-03-13, 10:24

Eeee tam. Tak jak napisał Bodo - w realu to się okazali bardzo super fajni ludzie. Tylko przy klawiaturze czasem coś z nich wyłazi dziwnego...
Warto się spotkać pobawić.
Nie warto natomiast patrzeć na całość społeczności przez pryzmat specyficznych jednostek.

MirekMors - 2019-03-13, 10:58

Płyniesz ?
Agnieszka14 - 2019-03-13, 11:26

Tak planuję. Mam nadzieje, ze wszystko się dobrze ułoży i się uda.
Zapisałam się na fmi z Tomkiem i Dzieciakami.

balti - 2019-03-13, 11:48

Agnieszka14 napisał/a:
przy klawiaturze czasem coś z nich wyłazi dziwnego...



Pewnie masz trochę racji , ale osobiście pamiętam /jeszcze :mrgreen: / imprezy fmipl na 30 jachtów i ponad 100 osób , teraz trudno tam uzbierać 10 , z czegoś to przecież wynika .
Jak ktoś komuś zalezie za skórę trudno potem bawić się przy jednym stole .
Ale tą pracę każdy musi odrobić sam .

Artur 66 - 2019-03-13, 11:59

MirekMors napisał/a:
Zapisujcie się. Pokażcie na co was stać...

Ja tam z regat, tak jak pisałem gdzieś wcześniej, jestem wyleczony, szkoda mi Pasimito.
A impreza :roll: z tymi co lubię się spotykać to i tak się spotkam, a reszta... szkoda życia na udawane uprzejmości.

Emill`76 - 2019-03-13, 12:05

balti napisał/a:


Pewnie masz trochę racji , ale osobiście pamiętam /jeszcze :mrgreen: / imprezy fmipl na 30 jachtów i ponad 100 osób , teraz trudno tam uzbierać 10 , z czegoś to przecież wynika .
Jak ktoś komuś zalezie za skórę trudno potem bawić się przy jednym stole .
Ale tą pracę każdy musi odrobić sam .


Jak to w życiu bywa... nigdzie relacje między ludzkie nie są idealne.

Załoga forum żeglarzom , też przecież nieco "wyrotowała" .....

robarek - 2019-03-13, 12:50

Emill`76 napisał/a:
.................... też przecież nieco "wyrotowała" .....


Pardon, że co?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group