To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.zeglarzom.pl

Regaty - Regaty w Krzyżach 2019

MirekMors - 2019-09-18, 20:46

Potrzymać kiełbaskę ?... :-o
balti - 2019-09-18, 22:34

Jak ma jeszcze te owoce w płynie to ze startem może być różnie ;-)
Artur 66 - 2019-09-19, 09:23

Widzę, że Antares zagościł Pod Dębem i wiem, że się wybiera na regaty :-D będzie miał kto rozpalić ognicho ;-) 8-) :lol:
yavor - 2019-09-19, 11:49

Artur 66 napisał/a:
Widzę, że Antares zagościł Pod Dębem i wiem, że się wybiera na regaty :-D będzie miał kto rozpalić ognicho ;-) 8-) :lol:


Czyli pierwsza pozycja od końca zajęta :-D

Antares - 2019-09-19, 18:40

yavor napisał/a:
Artur 66 napisał/a:
Widzę, że Antares zagościł Pod Dębem i wiem, że się wybiera na regaty :-D będzie miał kto rozpalić ognicho ;-) 8-) :lol:


Czyli pierwsza pozycja od końca zajęta :-D


A ile razy w sezonie można wygrywać?

http://mojegizycko.pl/giz...06-fotorelacja/

:-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :mrgreen:

Bodo - 2019-09-19, 20:57

Cytuję:
"I miejsce – MATKA SMOKÓW – sternik Tomasz Rochalski,"
Pytam:
Mamusię zabrałeś na regaty? .... Smoku, jeden!? ... :shock:
:lol:

Antares - 2019-09-20, 06:18

No cóż "nie chwaląc się"........ w tym roku nadejszła ta wiekopomna chwila żeby po kilku latach zmagań pokazać tym wszystkim ścigantom z oldtimerów kto tak naprawdę "umi pływać" i jakie łódki są najszybsze. Wsiadłem więc na Jollenkreuzera 20, dobrałem odpowiednią załogę i rozjechaliśmy w dwóch wyścigach 36 jachtów w tym te wszystkie omegi i katamarany.
:lol: :lol: :lol:

Bodo - 2019-09-20, 08:09

Już od dawna "po prostu, należało Ci się to", ..... gratulacje! .... :-D
yavor - 2019-09-21, 16:42

Wyniki
Szaman3 - 2019-09-21, 17:53

Gratulacje dla Basi i Wieśka :-D
Bodo - 2019-09-21, 18:57

Fiu! fiu! .... 8-) .... nie spodziewałem się takich wyników ..... wygrana z Łóbódóbó, to jest naprawdę wyczyn! ..... Brawo Balti i Wiechu ..... brawa, należą się także Yaworowi i Wojanowi ..... bardzo dobre miejsca! ..... Nasi górą! .... :mrgreen:
balti - 2019-09-22, 19:57

Moja rola w tych regatach ograniczyła się do namówienia Artura66 do popłynięcia razem z Wiechem na BaKaWi .

Mieszanka ciśnienia Wiecha i doświadczenia Artura pozwoliło zdobyć , choć łatwonie było , Błękitną Wstęgę Jeziora Nidzkiego , za co jeszcze raz publicznie na forum bardzo Arturowi wraz z Wiechem dziękuję , bez Ciebie by się to pewnie nie udało :-D .

Niemniej jednak udało się przerwać monopol szybrówek i zdetronizować Łooboodooboo z czego mamy nieukrywaną satysfakcję :-D

Wszystkim wielkie dzieki za fajną zabawę i towarzystwo przez cały weekend :-D

Agnieszka14 - 2019-09-22, 20:12

Wielkie gratulacje!!! :beer:
Bodo - 2019-09-22, 21:34

Zamianę łódki na inną , "diabli wzięli"!? ..... :mrgreen:
Artur 66 - 2019-09-23, 11:25

balti napisał/a:

Mieszanka ciśnienia Wiecha i doświadczenia Artura pozwoliło zdobyć , choć łatwo nie było, Błękitną Wstęgę Jeziora Nidzkiego


Od jakiegoś czasu nie startuję w regatach, ale argumenty Basi były nie do przebicia ;-) więc popłynęliśmy z Wiechem. Fakt emocje były duże a adrenalina i testosteron :-P buzował w nas do ostatniego sygnału kończącego trzeci wyścig. Pierwszy raz widziałem Wiecha tak uwijającego się po pokładzie :shock: stanął na wysokości zadania i udało nam się wywalczyć Błękitną :lol:
Cieszyliśmy się dwa razy:
- Pierwszy na wodzie z zajęcia 2 miejsca (źle policzyłem punkty Łóbódóbó i myśłałem, że mają jeden mniej niż my)
- Drugi raz na lądzie jak się dowiedzieliśmy, że mamy tyle samo punktów, ale dwa razy 1 miejsce na trzy wyścigi :lol:
Jeszcze raz dzięki z fajowy weekend na wodzie i lądzie 8-)

Ps. To już druga Błękitna , pierwszą wywalczyliśmy kiedyś z Bodziem na BoTaku :-D
Tylko trochę młodsi byliśmy :-(

Artur 66 - 2019-09-23, 11:26

Bodo napisał/a:
Zamianę łódki na inną , "diabli wzięli"!? ..... :mrgreen:


Albo nie, teraz BaKaWi zyskało na cenie przy sprzedaży :-D

yavor - 2019-09-23, 13:52

Artur 66 napisał/a:
balti napisał/a:

Mieszanka ciśnienia Wiecha i doświadczenia Artura pozwoliło zdobyć , choć łatwo nie było, Błękitną Wstęgę Jeziora Nidzkiego


Od jakiegoś czasu nie startuję w regatach, ale argumenty Basi były nie do przebicia ;-) więc popłynęliśmy z Wiechem. Fakt emocje były duże a adrenalina i testosteron :-P buzował w nas do ostatniego sygnału kończącego trzeci wyścig. Pierwszy raz widziałem Wiecha tak uwijającego się po pokładzie :shock: stanął na wysokości zadania i udało nam się wywalczyć Błękitną :lol:
Cieszyliśmy się dwa razy:
- Pierwszy na wodzie z zajęcia 2 miejsca (źle policzyłem punkty Łóbódóbó i myśłałem, że mają jeden mniej niż my)
- Drugi raz na lądzie jak się dowiedzieliśmy, że mamy tyle samo punktów, ale dwa razy 1 miejsce na trzy wyścigi :lol:
Jeszcze raz dzięki z fajowy weekend na wodzie i lądzie 8-)

Ps. To już druga Błękitna , pierwszą wywalczyliśmy kiedyś z Bodziem na BoTaku :-D
Tylko trochę młodsi byliśmy :-(


A ja nadal czekam na obiecane piwo za wywalczenie Wam pierwszego miejsca :)

My z Robertem też cieszyliśmy się dwa razy:
1. Jak udało się opłynąć w trzecim biegu Łóbódóbó :)
2. Jak się okazało, że to opłynięcie miało wpływ na Waszą pozycję

Globus - 2019-09-23, 21:47

balti napisał/a:
Wszystkim wielkie dzieki za fajną zabawę i towarzystwo przez cały weekend


Gratuluję 👍

MirekMors - 2019-09-23, 22:00

Macie szczęście, że byłem na północy. :-P Teraz wiem dlaczego te terminy się nakładają...
ksiezyc - 2019-09-23, 22:41

Gratulacje !!! Napiszecie coś więcej? Jakie warunki na wodzie kto z kim walczył, zwroty akcji... :)
Co się stało z Łóbódóbu, awaria czy błędy sternika ? Jak widać działo się duzo.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group