To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.zeglarzom.pl

Z życia wzięte - zacząłem sezon!

żyszkoś - 2014-03-08, 19:05
Temat postu: zacząłem sezon!
Korzystając z pogody dzisiaj rozpocząłem sezon 2014 :lol:

Zdjąłem plandekę, umyłem pokład, posiedziałem w kokpicie, wiecie jak fajnie????

urbos - 2014-03-08, 19:24

Klikając na temat myślałem, że zobaczę zdjęcia z wody...
Ale i tak cudnie :)

Colonel - 2014-03-08, 20:02

wrrrr.....
marekp - 2014-03-08, 22:27
Temat postu: Re: zacząłem sezon!
żyszkoś napisał/a:
Korzystając z pogody dzisiaj rozpocząłem sezon 2014 :lol:



No to niebieski...już Ty wiesz co ja o tobie myślę :-)

Szaman3 - 2014-03-09, 11:25

Ja wczoraj też zdjąłem plandekę z Szamana i przeszlifowałem całą zabudowę drewnianą w środku. Dziś będę malował. Należy się po 10 latach :-) A za dwa tygodnie na wodę :-D
marekj - 2014-03-09, 11:35

Szaman3 napisał/a:
Ja wczoraj też zdjąłem plandekę z Szamana i przeszlifowałem całą zabudowę drewnianą w środku. Dziś będę malował. Należy się po 10 latach :-) A za dwa tygodnie na wodę :-D

Czym malujesz? Ja się biorę za nowy stół na skrzynię mieczową i tak się zastanawiam czym go przejechać.... Bosak który zrobiłem pomalowałem jakimś jednoskładnikowym poliuretanem z castoramy i dwa sezony na pokładzie nic mu się nie stało - to chyba stół też da radę.

A stopnie schodków do kabiny - może olejować? bo lakier to się chyba zedrze...

Szaman3 - 2014-03-09, 11:49

Przed zeszłym sezonem malowałem podłogę. Kupiłem lakier Helo firmy Tecnos i sprawdził się. Również i na schodkach. Po całym sezonie jest klika przetarć, ale uważam, że lakier sie sprawdził i będę nim malował środek kabiny.
Jeszcze jedno. Na schodkach na krawędziach stopni nakleiłem taśmę przeciwpoślizgową 3M. Bardzo dobrze spełnia swoją funkcję antyposlizgową, a oprócz tego zapobiega zdzieraniu lakieru w tych miejscach.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group