To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.zeglarzom.pl

Spotkania na szlaku - Nidzkie

Bodo - 2018-06-08, 10:29

ksiezyc napisał/a:
Miały być 16 czerwca chyba, że coś się zmieniło.

I nic się nie zmieniło ..... wszyscy dozbrajają swoje łódki w głębokiej konspiracji, chcąc wykorzystać element zaskoczenia .... :mrgreen:

MirekMors - 2018-06-09, 00:49

...a żeby nikt się nie dowiedział JA testuję na dalekiej północy i... chyba nie zdążę.
balti - 2018-06-10, 19:31

8-)
Bodo - 2018-06-27, 19:48

Zacytuję Sigę z postu napisanego na Sailforum"
cyt:

"Z Urzędu Powiatowego w Piszu zostało wystosowane pismo do Komendy powiatowej Policji w Piszu o wymaganym wzmożeniu kontroli Policji wodnej na jeziorach objętych strefą ciszy . Dotyczy to przestrzegania ciszy np na . Kaczerajnie czy Nidzkim . Po za tym zostanie wystosowane pismo do wójtów ,sołtysów , właścicieli i dzierżawców ośrodków wypoczynkowych ,campingów itd . z poleceniem i prośbą /zależy do kogo pismo pójdzie / żeby wywiesić informację o tym gdzie obowiązują strefy ciszy i jakie grożą konsekwencje gdy nie będą przestrzegane przepisy . To dobry krok żeby uświadamiać ludzi o tym co można a czego nie można . Szukają pieniędzy /pewnie na przyszły rok / żeby postawić znaki i tablice informacyjne . Policja patrolująca jeziora ze strefą ciszy to też bardzo dobry krok . Jestem ciekaw jak to wyjdzie w "Praniu " :]"

Mnie ciekawi to samo, co Sigę, ale również ilość mandatów i pouczeń w sezonie, dla pływających na silnikach po Nidzkim ..... :-D .... chciałbym się dowiedzieć, czy to ja miałem rację, pisząc o demonizowaniu problemu, czy też myliłem się i powinienem "pochylić głowę", oraz zacząć bardziej radykalną interwencję w obronie tej strefy ....

yavor - 2018-06-28, 20:20

Ja mam niezmienne zdanie. Można lać do basenu, ale nie z trampoliny. W tym roku już widziałem takich na trampolinie...
balti - 2018-07-09, 19:00

Można pochodzić
https://www.google.pl/map...!7i10240!8i5120

robarek - 2018-07-11, 18:58

Same elektryczne motokrówki ;-) :-o
Artur 66 - 2018-07-26, 12:25

robarek napisał/a:
Same elektryczne motokrówki ;-) :-o


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale plany są ambitne ;-)

Ps. Nie lubię hipokryzji w wykonaniu sygnalistów :evil:

MirekMors - 2018-08-20, 22:51

Kurna, dziś byłem zmuszony popiłować trochę silnikiem naprzeciw Prania :oops: Zaryłem mieczem, ster podbiło i wylądowaliśmy w trzcinach na dopychającym. Wypchnąć się nie dało.
Szaman3 - 2018-08-20, 23:04

No to pewnie będziesz miał odpowiednie zdjęcia a może i filmik :lol:
MirekMors - 2018-08-21, 06:57

Tomka mijałem w sobotę na Jagodnem. Pogadaliśmy chwilę. I coś mi się zdaje, że... mnie by nie filmował ;-)
Bodo - 2018-08-21, 07:00

MirekMors napisał/a:
Kurna, dziś byłem zmuszony popiłować trochę silnikiem naprzeciw Prania :oops: Zaryłem mieczem, ster podbiło i wylądowaliśmy w trzcinach na dopychającym. Wypchnąć się nie dało.

Czy również, targa Tobą sumienie, gdy przekraczasz podwójną ciągłą na jezdni, omijając stojącego na prawym pasie, zepsutego tira? ....

Artur 66 - 2018-08-21, 08:45

MirekMors napisał/a:
Tomka mijałem w sobotę na Jagodnem. Pogadaliśmy chwilę. I coś mi się zdaje, że... mnie by nie filmował ;-)

Czyli hipokryta :-/ dla swoich stosuje taryfę ulgową :-?

Emill`76 - 2018-08-21, 10:21

MirekMors napisał/a:
Tomka mijałem w sobotę na Jagodnem. Pogadaliśmy chwilę. I coś mi się zdaje, że... mnie by nie filmował ;-)


Mirek, za to Cie lubie ! :-) Szacun.

Artur 66 - 2018-08-21, 10:28

Emill`76 napisał/a:
MirekMors napisał/a:
Tomka mijałem w sobotę na Jagodnem. Pogadaliśmy chwilę. I coś mi się zdaje, że... mnie by nie filmował ;-)


Mirek, za to Cie lubie ! :-) Szacun.


Tak się zastanawiałem, o co chodzi, że tak bronisz Tomka J. :roll:
I teraz przejrzałem na oczy, po prostu boisz się, żeby przypadkiem nie nagrał Ciebie i nie opublikował w necie :-P
I to jest właśnie hipokryzja :!:

yavor - 2018-08-21, 10:52

A ja bym chciał, aby mnie nagrał :lol: Zawsze miałem parcie na szkło :mrgreen: :mrgreen:

Pytanie czy miałby odwagę 8-)

Artur 66 - 2018-08-21, 11:12

yavor napisał/a:
A ja bym chciał, aby mnie nagrał...

Ale Ty nie idealizujesz swojego wizerunku na wszystkich forach :->

Emill`76 - 2018-08-21, 11:28

Artur 66 napisał/a:
Emill`76 napisał/a:
MirekMors napisał/a:
Tomka mijałem w sobotę na Jagodnem. Pogadaliśmy chwilę. I coś mi się zdaje, że... mnie by nie filmował ;-)


Mirek, za to Cie lubie ! :-) Szacun.


Tak się zastanawiałem, o co chodzi, że tak bronisz Tomka J. :roll:
I teraz przejrzałem na oczy, po prostu boisz się, żeby przypadkiem nie nagrał Ciebie i nie opublikował w necie :-P
I to jest właśnie hipokryzja :!:


Nie ma to jak dorobić odpowiednią teorię spiskową Arturze ;-)
Nikt z nas święty nie jest ...i mnie też się "grzeszki" zdarzają . Co prawda coraz rzadziej ... ale jednak .
Najczęściej grzeszymy całkowicie świadomie ....z pełną świadomością , że może spotkać nas jakaś kara . Czy można mieć pretensję , gdyby okazało się że ktoś nas "podkablował" czy nagrał ....? Moim zdaniem nie .
Na pewno nie powinno określać się takiej osoby " sygnalistą" .
Co do osoby Tomka J , warto pochylić się nad pytaniem w jakiej wierze stara się działać ? w złej czy dobrej ....
Pomimo, że w pewnych kwestiach się z nim nie zgadzam a język który używa również bywa niestosowny ( choćby w odniesieniu do Marka Tumińskiego , którego szanuję ) , działania które podejmuje , uważam za pożyteczne - czynione w dobrej wierze.

Emill`76 - 2018-08-21, 11:30

yavor napisał/a:
A ja bym chciał, aby mnie nagrał :lol: Zawsze miałem parcie na szkło :mrgreen: :mrgreen:

Pytanie czy miałby odwagę 8-)


Goń na północne Arturze, jeszcze masz szansę zdążyć :mrgreen:

Artur 66 - 2018-08-21, 11:40

Emill`76 napisał/a:
... działania które podejmuje , uważam za pożyteczne - czynione w dobrej wierze.

Na przykład czatowanie na Szamana w Karwicy, żeby nagrać filmik z cumowania :-x

Emill`76 napisał/a:

Nikt z nas święty nie jest ...i mnie też się "grzeszki" zdarzają.

Jak większości z nas.
Emill`76 napisał/a:

Czy można mieć pretensję , gdyby okazało się że ktoś nas "podkablował" czy nagrał ....? Moim zdaniem nie .

Moim również, pod warunkiem że ta osoba sama nigdy nie popełnia takiego wykroczenia.
Ale Emilu, jeżeli sam na przykład cumuję na silniku, to nigdy bym nie zadzwonił na Policję ze zgłoszeniem o naruszeniu strefy ciszy lub nie popierał bym innych w takich działaniach.
I tym się różnimy.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group