To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.zeglarzom.pl

X vs Y - Jak opuściłem forum żeglarskie

Bodo - 2014-12-23, 12:50

Maćku, ! ... Nikt nie może liczyć na to, ze najpierw napluje na kogoś na forum, a potem telefonicznie wyjaśni sprawę i będzie ok.... jeżeli Robert na to liczy, to zrobię test i zadzwonię do niego,.....

Właśnie otrzymałem od Zbyszka Jatkowskiego informację, o usunięciu mojego konta z tamtego forum, na własną prośbę ....

Dziękuję Zbyszkowi za to, że tyle lat mogłem korzystać z Jego forum, na którym poznałem tak wielu wspaniałych żeglarzy i ludzi ....

waldi_f - 2014-12-23, 12:54
Temat postu: Re: Jak opuściłem FMI.PL
Witajcie :)
Mariusz odpuść zaglądanie w tamto miejsce. IHMO nie warto. Nie szarp sobie nerwów.

Szaman3 - 2014-12-23, 13:26

Waldek, ja tam zbyt często nie zaglądam, zaglądałem. A tamten post napisałem tylko po to, żeby ostrzec innych.
mmaacc - 2014-12-23, 14:08

Bodo napisał/a:
Nikt nie może liczyć na to, ze najpierw napluje na kogoś na forum, a potem telefonicznie wyjaśni sprawę i będzie ok

Oczywiście!. Nie o to mi chodziło, tylko o źródło problemu, które widzę w niedopowiedzeniach i braku właściwej komunikacji.
Nie przesądzam, tylko opisuję, swoje wrażenie...

Bodo - 2014-12-23, 15:02

mmaacc napisał/a:
.... źródło problemu, które widzę w niedopowiedzeniach i braku właściwej komunikacji.....

Niestety ... źródło problemu, leży głębiej i prędzej czy później, należało się spodziewać z jego strony prowokacyjnego ruchu, mającego podkreślić kto rządzi na tamtym forum .... taki niski gest małego człowieka .... podobnie było z czepianiem się Ciebie, w związku z regatami Northmana, bodajże w 2012 roku ......

mmaacc - 2014-12-23, 15:31

Bodo napisał/a:
podobnie było z czepianiem się Ciebie, w związku z regatami Northmana, bodajże w 2012 roku

... to akurat potwierdza moją tezę... Wystarczyła krótka męska rozmowa i sprawa została wyjaśniona. Jak wiesz nie raz od tamtego czasu z Pughem się ścigałem i wzajemnie sobie pomagaliśmy wielokrotnie. Jak cos do mnie ma, to mówi mi to w twarz i odwrotnie. Zawsze ktoś musi ustąpić pierwszy...

Bodo - 2014-12-23, 15:45

mmaacc napisał/a:
... mówi mi to w twarz ....

ale nie pluje, tylko mówi ..... widzę tutaj zasadniczą różnicę ....

balti - 2014-12-23, 15:50

mmaacc napisał/a:
mówi mi to w twarz

ja mam zgoła inne doświadczenia

Margarita - 2014-12-23, 17:05

Ja myślę, Mariusz, że niepotrzebnie dałeś się ...unieść :-/
Po co ułatwiać?

żyszkoś - 2014-12-23, 23:38

A ja myślę - dajcie spokój. Cały wątek jest bez sensu, kwalifikuje się do zamknięcia a nawet usunięcia. Nie ma się co nakręcać, kto dobry, kto zły. Łatwo się pisze nie widząc przeciwnika.

Co osiągniecie? Nic. Poza tym, że ktoś może się zrazić do tego forum - tylko dlatego, że tu też są niesympatyczne przepychanki między ludźmi. Po co?

To tylko internet. :-)

Bodo - 2014-12-24, 09:31

Jeżeli auterem tego wszystkiego, co napisano, byłby ktoś niegodny zaufania lub osoba, której nie znam, nie odzywałbym się w tym temacie i przyznał rację Twoim, Adamie poglądom ...... tutaj sprawa ma się inaczej ...... wszyscy, którzy wypowiedzieli się negatywnie o tym człowieku, mieli ku temu bezpośrednie powody ...... znamy poruszone tu, i sprawy, i ludzi, w których bezpośrednio wymierzona była nikczemność Pouga i ich dotknęła ...... sposób w jaki dokucza ludziom jest na tyle cwany, że każdy uczciwy człowiek, nie przypuszcza jak skończy się ta znajomość ...... tutaj grzeczne postępowanie i tzw poprawność polityczna byłaby dużym błędem i grzechem zaniechania ...... gdyby, ktokolwiek ostrzegł mnie wcześniej, przed złym kapitanem, to nie wsiadłbym na pokład takiej łódki .... podobnie, ostrzeżony, unikam kontaktów ze złodziejami i nikczemnymi osobnikami ...... z tego powodu, należało napisać to co zostało już napisane ...... środowisku powinno poznać i ocenić osobowość i. styl działania Pouga .....
juzekp - 2014-12-26, 17:30

Bodo napisał/a:
..... środowisku powinno poznać i ocenić osobowość i. styl działania Pouga .....

.... i nie tylko...

Opiszę teraz moje perypetie na tym forum :
Swego czasu poruszyłem temat , który w oczach "bossów" był kontrowersyjny . Najpierw wsiedli na mnie jak kruki na padlinę . Zostałem nazwany "niedouczonym ignorantem " i "wysłany na podstawowy kurs żeglrski" , i to przez człowieka , który mógłby być moim ... prawnukiem , bo on przecież wie lepiej co działo się na Mazurach 60 lat temu :!: Przy okazji oberwało się Leonidowi Telidze i Krzysztofowi Baranowskiemu , którzy zostali nazwani "niedzielnymi żeglarzami" :!: :!: :!:
Nie dałem się sprowokować . Zachowałem przyzwoity ton i rzeczową argumentację . Zastosowano wobec mnie perfidny odwet : Po kolejnym wejściu na forum zobaczyłem tylko napis ; "zostałeś wyrzucony z tego forum" (nie usunięty , zbanowany lub tp. tylko "wyrzucony" - jak śmieć - pogrubienie i interpretacja moje) - bez żadnego ostrzeżenia , uzasadnienia czy informacji . Wszystkie funkcje forum zostały zablokowane , a moje zapytanie emailem bez odpowiedzi . Więc olałem sprawę i przeniosłem się na inne forum .
Po kilku tygodniach moje konto zostało nagle odblokowane - jak gdyby nigdy nic . Kiedy znowu zaczęłem pojawiać się na forum - znowu blokada na kilka tygodni .

A pod postem Bodo podpisuję się dwoma rękami .... Ludzie powinni poznać prawdę !!!

plitkin - 2014-12-26, 19:21

Juzekp - jakis dziwny klimat, ktory przeoczylem. Jaki to watek byl?
kemot - 2014-12-26, 19:24

właśnie do mnie dotarło , że jestem niedzielnym żeglarzem :shock: :mrgreen:
a właściwie piątkowo-sobotnio-niedzielnym 8-)

Bodo - 2014-12-26, 20:23

kemot napisał/a:
właśnie do mnie dotarło , że jestem niedzielnym żeglarzem :shock: :mrgreen:
......

Oooooo .... toś dorównał Telidze i Baranowskiemu ...... :shock:
:mrgreen:

kemot - 2014-12-26, 20:26

no nie koniecznie , bo w moim rejsie dookoła świata woda skończyła się w Jaśkowie :mrgreen:
juzekp - 2014-12-26, 20:50

plitkin napisał/a:
.... Jaki to watek byl?

Podam Ci , bo prosisz, ale zastrzegam się że to dla mnie temat definitywnie zamknięty i żadnej dyskusji nie podejmę . Oto namiar : poczatek czerwca 2013 - "Biały szkwał"

plitkin - 2014-12-26, 21:23

Ok, dzięki. Nie czytałem tamtego wątku. Ale zerknę.
robarek - 2014-12-26, 22:38

plitkin napisał/a:
........... Nie czytałem tamtego wątku. ............

Hmmm... ciekawe :shock: , jako pierwszy podjąłeś dyskusję :-P

plitkin - 2014-12-27, 00:13

To nie znaczy, że widziałem awanturę czy śledziłem wątek. Co ciekawe - nie mogę tego wątku znaleźć.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group