To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.zeglarzom.pl

Nawigujemy - Sapina

Tynia - 2015-09-08, 22:09

żyszkoś napisał/a:
Taki Buju powinien (powinna? ten Buju, czy ta Buju?) się spokojnie zmieścić :D

Oczywiście, że TA BuJu ;)

amiodon - 2015-11-16, 11:11

No dobra... troche mi zeszło z tym szukaniem zdjęć, ale się doszukałem :)
Nie jest tego wiele ale zapraszam:

https://drive.google.com/folderview?id=0B3otT5qGzWDRMWFCcXJBemx0UkU&usp=sharing

Jest deszczowa Piekna Góra, wietrzny Stręgiel, słoneczna śluza i nocne Gołdopiwo :)

Na zdjęciach 14-28 widać jak zmieniało sie niebo jak biwakowaliśmy na wyspie na Stręglu :)

Chetnie zobacze tez Wasze zdjęcia. Jakby co przyjmę na gmaila :)

Ehhh posiedziało by sie znowu przy ognisku... :)

Nie ślizgacie sie może zimą? z żaglem? :)

MirekMors - 2018-10-04, 11:46

Wiem, że temat dla was dość... odległy ;-) Ale na Sapinie za mostem zdjęto druty. Piszę, bo może na początku przyszłego sezonu gdy jest wysoka woda spróbowalibyśmy Sapiny ? To już chyba ostatnie miejsce (poza kan. Mazurskim) gdzie mnie nie było ?
Bodo - 2018-10-04, 13:01

Most, też zdjęto? .... :mrgreen: ... i tak płynąć tam należy z położonym masztem, w tym wypadku, to żadne ułatwienie ... czy się mylę? ...
MirekMors - 2018-10-04, 14:50

Nie mylisz się. Ale zawsze to lepiej gdy jej nie ma. Pamiętamy tragedię na kan. Mioduńskim, gdzie 24. letni żeglarz podnosił maszt zaraz za mostem i...
Antares - 2018-10-05, 07:08

Pozdrów Irenkę od Kariny i Tomka :-) ;-)
juzekp - 2018-10-05, 22:30

Bodo napisał/a:
Most, też zdjęto? .... :mrgreen: ... i tak płynąć tam należy z położonym masztem, w tym wypadku, to żadne ułatwienie ... czy się mylę? ...

Teraz jest nawet gorzej! Bo trzeba uważać z góry (most) i z dołu (kabel, który jest n.b. niewidoczny) . :evil:

Bodo - 2018-10-06, 07:22

Narzekających, ci u nas dostatek ..... :mrgreen: ..... a co przeszkadza, gdy kabel jest zakopany w ziemię? .... :shock: .... gdyby budowniczy nie przewidział odpowiedniej głębokości uwzględniając kotwicę, to kotwiczyć zaraz za mostem i tak nie będziesz, a jeżeli się zatrzymasz, to przycumujesz do brzegu ..... :roll:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group