To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.zeglarzom.pl

O forum - Podziękowanie

urbos - 2015-01-04, 12:50
Temat postu: Podziękowanie
Przede wszystkim wszystkim nam życzę dobrego w 2015 roku.

Chciałem tu podziękować (nie będę wymieniał komu, bo jeszcze przez przypadek kogoś pominę) za:
- możliwość poznania wspaniałych osób (udało się spędzić Sylwestra z Norfem, dzięki temu forum poznanym)
- możliwość uczestniczenia z rejsie 'Dopłynąć do marzeń'
- możliwość dyskusji na poziomie z ludźmi, którzy mają coś do powiedzenia
- zimową nadzieją, na spotkanie się z Wami niebawem na wodzie

Kochani, oby nam się w tym roku dobrze żyło, oby kłótni nie było.

Ps. napisałem to po przeczytaniu wątku Szamana o fmipl. Tam napisałem kilka razy, ale wszystko skasowałem. Było zbyt pesymistyczne.

Bodo - 2015-01-04, 14:20

Bardzo miło się poczułem, przecztawszy Twój post, choć nie wiem, czy m.in. moją osobę miałeś na myśli ..... :-D
W rewanżu odpiszę, że jesteś fajnym kompanem jeziorowym i osobą, która ma zadowolenie z tego, że bezintersownie może coś od siebie zaoferować innym ...... :-D
Niestety, świat nie składa się z samych pozytywnych ludzi ..... dobrze jest ich znać,..... i to bez oglądania się na savoir vivre ....

NePolyak - 2015-01-06, 02:00

Christian D. Larson. kiedyś tam napisał:
Cytat:
Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych.
Trzymajmy się tego ;-)
NePolyak - 2015-01-06, 02:12

I jeszcze jeden cytat:
Cytat:
...Głównym środkiem przeciwdziałanie zaznaczonym brakom, a tem samem i środkiem ożywienia i rozwinięcia większej solidarności, jest osobiste zbliżenie się pracowników, wymiana bezpośrednia zdań, ułatwiająca bardziej wzajemne porozumienie się aniżeli wszelka polemika....
Henryk Struve "Historya logiki jako teoryi poznania" 1911 rok (mój praprapradziadek) :-)
P.S. Wydanie Drugie w dwójnasób pomnożone :-P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group