To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.zeglarzom.pl

Przyjmujemy - Oddajemy - Szukamy domu dla DINGO!

kemot - 2016-12-18, 22:30

Haniu, po prostu takie jest życie.
Nasze , a także to psie.

Myślę ,że doznał od Was tyle ciepła ,że gdzieś tam jest, choć troszeczkę , "uśmiechnięty"


PS
Psiaki , mają to do siebie ,że żyją krótko . Wiemy coś o tym... boli za każdym razem...

h-ania - 2016-12-19, 00:44

dzięki Tomku za te słowa, niby wszystko wiem, ale i tak smutno

[ Dodano: 2016-12-19, 17:31 ]
Wiem Mariusz, że też było Wam ciężko. Pozdrowienia dla Basi i zdrówka życzę.

A jeśli chodzi o pieski na łódce, to ja pływam z dwoma. Zastanawiałam się przez moment, jak to będzie z trzema....
Dzięki Wszystkim za słowa pocieszenia. Czasem to wystarczy, żeby poczuć się trochę lepiej. żeby wiedzieć, że w razie czego nie jesteśmy sami.
A za piwko dziękuję

MirekMors - 2016-12-19, 21:36

Ode mnie masz... frolic ;-)
Wychodzi na to, że na niezłą minę chciałaś nas wsadzić :-P

Szaman3 - 2016-12-20, 00:37

MirekMors napisał/a:
Ode mnie masz... frolic ;-)
Wychodzi na to, że na niezłą minę chciałaś nas wsadzić :-P

Ania jest ostatnią osobą którą bym o to mógł podejrzewać. :-P

h-ania - 2016-12-20, 13:23

Za frolic dziękuję, ale buteleczka na stoku zawsze mile widziana :lol:
MirekMors - 2016-12-20, 18:27

Napisałem żartem, a po poście Mariusza zrobiło się poważnie ;-)
balti - 2016-12-20, 18:49

H-aniu serducho masz olbrzymie i chwała Ci za to . Niestety ludzie często traktują zwierzęta jak zabawki na chwilę , zapominając że one też żyją , czują i potrzebują . Schroniska są przepełnione ...
A przecież zamiast niekontrolowanie rozmnażać można sterylizować , brak świadomości ...

marekj - 2016-12-22, 19:26

Co prawda nie Dingo tylko nie wiadomo jak, ale dzisiaj do nas trafiła taka znajdka. Młodziak, wesoły, czysty. Ogłoszenia dałem gdzie się da ale jak właściciel się nie znajdzie to będzie pilnie szukał domu. U nas nie ma możliwości. Jednego psa mamy i dla niego już brakuje czasu. Drugi nie wchodzi w grę.
yavor - 2016-12-22, 20:02

marekj napisał/a:
Co prawda nie Dingo tylko nie wiadomo jak, ale dzisiaj do nas trafiła taka znajdka. Młodziak, wesoły, czysty. Ogłoszenia dałem gdzie się da ale jak właściciel się nie znajdzie to będzie pilnie szukał domu. U nas nie ma możliwości. Jednego psa mamy i dla niego już brakuje czasu. Drugi nie wchodzi w grę.


Powodzenia, nie jest łatwo znaleźć dom :-?

h-ania - 2016-12-25, 16:42

śliczny pieseczek, widać, że radosny i przyjazny.
Warto dać dom tym stworzeniom. One później wynagradzają nasz trud przywiązaniem i bezwarunkową miłością. Wiem coś o tym. Mój Linczyk patrzy mi w oczy, jakbym była najważniejsza na świecie. I śledzi mój każdy krok z takim oddaniem. Zawsze mnie to rozczula.

marekj - 2016-12-26, 00:44

Szczęśliwie udało mi się namierzyć jego właścicieli. Wszyscy zadowoleni. Właściciele, bo piesek wrócił. Piesek, bo natychmiast dopadł świąteczny pasztet i ja bo mi kłopot spadł z głowy w najlepszy mozliwy sposób :-)
Bodo - 2016-12-26, 10:03

Zasłużyłeś na dobre piwo .... wypite w spokojny, świąteczny dzień .... :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group