To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.zeglarzom.pl

Regaty - Większy i tak zawsze wygra...

kemot - 2017-02-09, 14:13
Temat postu: Większy i tak zawsze wygra...

balti - 2017-02-09, 19:34

Gemini to chyba Paszkego jest . Kontenery w wodzie wyłapuje to co tam , taki jachcik łatwiej namierzyć ;-)
Swoj± drog± ten mały też adrenalinkę lubi :-P

marekj - 2017-02-10, 09:45

Prawy hals, prawym halsem ale pakować się pod taki okręt to trzeba nie mieć instynktu :mrgreen:
MirekMors - 2017-02-10, 10:44

Gemini rzeczywi¶cie idzie lewym, ale maszt złamał się samoczynnie bez kontaktu z katem (?). Ciekawe jak to rozstrzygnięto.
żyszko¶ - 2017-02-10, 11:47

marekj napisał/a:
Prawy hals, prawym halsem ale pakować się pod taki okręt to trzeba nie mieć instynktu :mrgreen:


Dokładnie. Jak ogl±dam na youtube filmiki nakręcone kamerkami zamontowanymi w samochodach to uważam, że 75% kolizji można było unikn±ć.

Tak samo tutaj. Mam pierwszeństwo to mu pokażę. No i pokazał, może i dostanie jakie¶ odszkodowanie, które starczy na patyk, okucia i linki, ale przy okazji pół sezonu poszło w... Nerwów nie liczę.

marekj - 2017-02-10, 14:33

MirekMors napisał/a:
Gemini rzeczywi¶cie idzie lewym, ale maszt złamał się samoczynnie bez kontaktu z katem (?). Ciekawe jak to rozstrzygnięto.

Wydaje mi się że zaraz po zwrocie belka dziobowa Gemini naparła na achtersztag i to spowodowało złamanie masztu.

MirekMors - 2017-02-10, 15:08

Adamie, nie uwzględniłe¶ w kosztorysie pralni...
Devu - 2017-02-26, 13:04

No no ......... pogratulować odwagi , pod tak± jednostkę się podstawiać to trzeba mieć ..........
odwagę ? Prawy promuje ale logika zakazuje , nie mam głowy po co to zrobili??



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group