To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.zeglarzom.pl

O forum - Ha ha ha

Colonel - 2017-06-24, 18:12
Temat postu: Ha ha ha
Pewien osobnik znany z licznie zdobywanych ostrzeźeń i banów zabawił się w drobnego szpicla, a potem donosiciela i zrobił nam reklamę na innym forum. Śmiać się, czy płakać?
balti - 2017-06-24, 19:07

A mnie zastanawia dlaczego moderatorzy SF , pomimo zgłoszeń postów , pozwalają mu tak bezkarnie jątrzyć prawie w każdym temacie . Chyba że to jakieś przyzwolenie na generowanie "poczytności" humorystycznych już chwilami wątków ...
Bodo - 2017-06-24, 19:22

Colonel napisał/a:
zrobił nam reklamę na innym forum

Dać nagrodę za propagowanie i informowanie o naszym forum .... :-D

Szaman3 - 2017-06-24, 20:18

Nie czytuję SF. Ale taka okazja... chciałbym to zobaczyć ;-) Można poprosić o jakiś link?
MirekMors - 2017-06-24, 21:14

Nie chcesz. Sam jad. Biedny T. Gdy odcedzić emocje i uprzedzenia jest mi go żal. I jakoś go lubię. Ale ja w ogóle jestem jakiś krzywy, bo wszystkich lubię.
Bodo - 2017-06-24, 23:19

Kliknąłem mu pomagasa .... :mrgreen:
Colonel - 2017-06-26, 08:10

Donos był na mazurskim
Bodo - 2017-06-26, 09:45

Tam mu nie dam rady kliknąć .... jakbyś mógł to kliknij i napisz, że to w dowód wdzięczności i na moją prośbę ... :-D
Artur 66 - 2017-06-26, 11:19

MirekMors napisał/a:
Gdy odcedzić emocje i uprzedzenia jest mi go żal.


Coś w tym jest :roll:
My mamy rodziny, przyjaciół i to w realu a nie wirtualnych.
Jemu pozostaje tylko pisanie na forach i gdyby Mu to odebrać pozostał by całkiem sam :-(
Ta cała żółć, którą widać w większości postów, prawdopodobnie bierze się stąd, że w życiu mu nie wyszło i zazdrości wszystkim tym, którzy mają za co pływać koromysłami lub rozszerzać działalność swojego biznesu. Nie ma co się denerwować, tylko współczuć.

Bodo - 2017-06-26, 11:43

Artur 66 napisał/a:
... Nie ma co się denerwować, tylko współczuć....

Ha ha ha !!! .... jak w tytule ....
Tacy ludzie, mają taką właśnie taktykę na życie .... może ktoś, da im coś z litości, czy współczucia .... jak nikt nie będzie chciał dzielić się z nimi, to należy nakazać, lub zabierać, aby mieli tyle samo co oni .... czyli, g___no ....
A denerwować jest się czym .... ponieważ, aktualnie, oni rządzą drugim, ale (jeszcze) zdrowym sortem Polaków ....

balti - 2017-06-26, 12:21

Artur 66 napisał/a:
Jemu pozostaje tylko pisanie na forach i gdyby Mu to odebrać pozostał by całkiem sam

Nikt mu nie zabrania pisania na forach , jednak język jakim się posługuje jest nie do przyjęcia .
Można mieć inne nawet skrajnie różne poglądy co nie upoważnia do używania wulgaryzmów i obrzucania epitetami . Jak ktoś ma problemy z osobowością - niech się leczy , a nie zatrówa życia innym w ordynarny sposób narzucając swój światopogląd .
Bodo napisał/a:
aktualnie, oni rządzą drugim, ale (jeszcze) zdrowym sortem Polaków

Niestety "ciepła woda w kranie" niektórych rozleniwiła , dlatego mamy to co mamy ... :roll:

Szaman3 - 2017-06-26, 12:42

Nie szkoda Wam czasu?
robarek - 2017-06-26, 13:53

Właśnie!
Gdyby pozostali piszący olali ich i nie pisali nic, umarłaby ta bezsensowna "dyskusja" śmiercią samobójczą.
Wiem, że czasem trudno się powstrzymać (sam napisałem dwa! posty) ale może spróbujmy, po ewentualnym otwarciu tematu, dać sobie siana i nie pisać?
Szaman3 :beer:

Artur 66 - 2017-06-27, 13:46

HiHi, niby niewartościowe to nasze forum, ale Ortodoksyjny Radykalny Miłośnik Orionów zaczyna dzień od czytania :-P :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group