To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.zeglarzom.pl

Pomagamy sobie - Like dla studenta emigranta

marekj - 2017-09-19, 00:59
Temat postu: Like dla studenta emigranta
Jak ktoś jest fejsbookowy i ma ochotę kliknąć "Lubię to" to zapraszam :

Like dla WojtkaJ

Rzecz jasna to mój syn. Jak nazbiera najwięcej to parę funtów na studenckie jedzenie mu wpadnie :mrgreen:
Udostępniać też można 8-)

:beer:

Margarita - 2017-09-19, 10:47

Oczywiście, kliknęłam :-D
To on już na studia? :shock: Toż to jeszcze niedawno chłopaczek mały był :shock:
Gratuluję!

Bodo - 2017-09-19, 13:51

Nie ze swojego konta... bo takowego nie posiadam, .... ale kliknąłem i nie wiem czy dobrze (w taki kciuk do góry), ale mogłem w niego klikać nieskończoną ilość razy ..... ciekawe, czy wszystkie liczą? czy tylko pierwszy, jeden raz? .... :-?
MirekMors - 2017-09-19, 19:30

Mnie FMI wytresowało by nie wchodzić na strony typu F...book (tam twarzoksiążka). :shock:
marekj - 2017-09-19, 20:53

Bodo napisał/a:
Nie ze swojego konta... bo takowego nie posiadam, .... ale kliknąłem i nie wiem czy dobrze (w taki kciuk do góry), ale mogłem w niego klikać nieskończoną ilość razy ..... ciekawe, czy wszystkie liczą? czy tylko pierwszy, jeden raz? .... :-?

To działa na zmianę. Drugi klik wyłącza "lubienie". Po pierwszym kliknięciu tekst "Lubię to" powinien się zmienić na "Lubisz to". :-D

marekj - 2017-09-19, 20:56

MirekMors napisał/a:
Mnie FMI wytresowało by nie wchodzić na strony typu F...book (tam twarzoksiążka). :shock:

Mirek.... Oszukali Cię. MI.PL jest od kilku lat dość aktywne na FB. :mrgreen:
Ciągle zachęcają do dyskusji o czymś na FMI :mrgreen:

Poglądy poglądami, ale kliknięcia ważniejsze :lol:

marekj - 2017-09-19, 20:57

Margarita napisał/a:
Oczywiście, kliknęłam :-D
To on już na studia? :shock: Toż to jeszcze niedawno chłopaczek mały był :shock:
Gratuluję!


No.... Szybko to leci :-o :shock: :-D

balti - 2017-09-19, 21:32

A niech ma , młodych trzeba wspierać szczególnie tych daleko od domu :-)
Bodo - 2017-09-20, 08:09

marekj napisał/a:
Bodo napisał/a:
Nie ze swojego konta... bo takowego nie posiadam, .... ale kliknąłem i nie wiem czy dobrze (w taki kciuk do góry), ale mogłem w niego klikać nieskończoną ilość razy ..... ciekawe, czy wszystkie liczą? czy tylko pierwszy, jeden raz? .... :-?

To działa na zmianę. Drugi klik wyłącza "lubienie". Po pierwszym kliknięciu tekst "Lubię to" powinien się zmienić na "Lubisz to". :-D
4
Kliknąłem jeszcze raz, ale nie zmieniło sie na "Lubisz to" ..... :-?

marekj - 2017-09-20, 09:40

Napisz mi na priv jako kto klikałeś to zobaczę czy wskoczyło - ech ten fejsbook....
Bodo - 2017-09-20, 13:55

Już ok ... klikałem na zdjęcie, które ukazało się po kliknięciu w link .... teraz zamknąłem to zdjęcie i kliknąłem na tym, które wyskoczyło i zadziałało to o czym pisałeś, ... czyli z "Lubię To" na "Lubisz to" .... :oops:
marekj - 2017-09-20, 14:27

Dobra robota!!! :beer:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group