To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.zeglarzom.pl

Inne imprezy - Narty/deski

Emill`76 - 2018-11-19, 10:00

MirekMors napisał/a:

Niestety Małe Ciche i Murzasichle nie weszły, a to piękne miejsca. W każdym razie wybór jest.


Szczególnie szkoda Małe Ciche . Aż dziwne , że się nie dogadali ...

Ostatnimi czasy bardzo przypadł mi do gustu Jurgów . Szczególnie w wysokim sezonie , w dniach gdy Białka pękała w szwach.

yavor - 2018-11-19, 11:08

Oby dalej naśnieżali bo szykuję się do Białki przed świętami...
Artur 66 - 2018-11-19, 11:12

MirekMors napisał/a:
Do końca listopada b/z. Po 1.12 cieplej (?).


Cieplej :roll: :-D

balti - 2018-11-19, 13:19

Biorąc pod uwagę globalne ocieplenie i to że nawet lodowce topnieją ,
może czas zapoznać się z kółkami ;

Emill`76 - 2018-11-19, 14:57

balti napisał/a:
Biorąc pod uwagę globalne ocieplenie i to że nawet lodowce topnieją ,


https://bialkatatrzanska.pl/multimedia/kamerki

:-P 8-)

Emill`76 - 2018-11-19, 14:58

yavor napisał/a:
Oby dalej naśnieżali bo szykuję się do Białki przed świętami...


My z rodzinką mamy plan ruszyć tam w ostatni weekend listopada 30.11 - 2.12 ;-)

....o ile otworzą 8-)

yavor - 2018-11-21, 10:33

Drodzy!
Poszukujemy osób chętnych na białe szaleństwo!
Mamy zarezerwowany dom w terminie 26.01-2.02.2019 w najlepszym regionie narciarskim w Austrii. Pozostały nam ostatnie wolne pokoje (2x 2 osobowe + 1x 3 osobowy)

Dom w Wald/Königsleiten Salzburg
Przepiękny luksusowy dom Chalet Bergerblick wyposażony we wszystkie nowoczesne udogodnienia. Ten domek dysponuje centrum odnowy biologicznej z sauną na podczerwień, standardową sauną, prysznicem i pokojem relaksacyjnym. W profesjonalnej kuchni są piece do pizzy,i pełne wyposażenie pozwalające na wygodne przygotowywanie posiłków, przyjemna jadalnia dla całej grupy, w pełni wyposażony bar i salon z telewizorem. Z balkonów roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Wysokie Taury, w którym znajduje się najwyższy w Europie wodospad Krimml Wasserfälle.
Chalet Bergerblick znajduje się na wysokości 1200 metrów, przy Gerlos Alpine Road i łatwo do niego dojechać. Dzięki centralnej lokalizacji przestronnego domu wakacyjnego można wybrać jeden z trzech obszarów narciarskich. Dzięki "karcie narciarskiej Salzburger Super SKI" masz nieograniczone możliwości jazdy na nartach w trzech rejonach narciarskich. W sumie prawie 400 km tras narciarskich w zaledwie kilka minut od domku: Zillertal Arena (Hoch Krimml - Königsleiten) można dojechać w 10-15 min, Wildkogel Arena (Neukirchen) w 10 minut i Kitzbühel Arena (Hollersbach) w 20 minut . Skibus dla narciarzy, który zabierze Cię do kolejki linowej Zillertal Arena, zatrzymuje się przed drzwiami! Wildkogel Arena doskonale nadaje się również do saneczkarstwa. 14-kilometrowy tor saneczkowy w Brambergu to najdłuższy oświetlony tor saneczkowy na świecie!

Cena za osobę dorosłą 950 zł, za dziecko 425 zł ( w tym kaucja ok. 20 euro na osobę zwracana po powrocie)
Z kosztów dodatkowych ok 10 euro na osobę za media (gaz, prąd)

Dojazd we własnym zakresie (jest możliwość wynajęcia busa 8 osobowego w cenie ok 200zł doba).




Poniżej link do najbliższego ośrodka narciarskiego:
https://www.skionline.pl/stacje/austria ... k,189.html

Artur 66 - 2018-11-22, 10:11

Tak ku przestrodze, przed sezonem :!:
Wypadek w Tyrolu

Artur 66 - 2018-11-22, 11:16

Bedzie dobrze :lol:
yavor - 2018-11-22, 15:05

Artur 66 napisał/a:
Tak ku przestrodze, przed sezonem :!:
Wypadek w Tyrolu


W Białce też się zabić można :) Szczególnie, gdy się jeździ na podwójnym gazie...

Artur 66 - 2018-11-22, 15:41

yavor napisał/a:
Artur 66 napisał/a:
Tak ku przestrodze, przed sezonem :!:
Wypadek w Tyrolu


W Białce też się zabić można :) Szczególnie, gdy się jeździ na podwójnym gazie...


Na Górce Szczęśliwickiej również, nie chodziło mi o konkretne miejsce, tylko tak ogólnie przed sezonem.

MirekMors - 2018-11-22, 17:44

A na tej samej stronie kolejny artykuł: >Makabryczna zemsta. Zamordowała i ugotowała byłego partnera<
Nie wiem czy jechać z wami do Sz. biorąc pod uwagę zdolności kulinarne Beaty... Teraz mam wątpliwości co do Jej flaków bezmięsnych u Basi :shock:

Bodo - 2018-11-22, 20:17

MirekMors napisał/a:
... biorąc pod uwagę zdolności kulinarne Beaty...

A ja, chudnę... i nie wiedziałem z jakiego powodu .... :shock: ... dałeś mi do myślenia.... :roll:

Bodo - 2018-11-22, 20:19

MirekMors napisał/a:
... Zamordowała i ugotowała byłego partnera<
Nie wiem czy jechać z wami do Sz. biorąc pod uwagę zdolności kulinarne Beaty...

Teraz do mnie dotarło ..... :evil: ... czyżbym o czymś nie wiedział???? .... :evil:

MirekMors - 2018-11-22, 21:11

Sprawdź czy masz... wszystkie członki. To mi wystarczy :evil: Mam nadzieję, że to dobre to był móżdżek, a nie co innego :-D
Bodo - 2018-11-23, 07:02

Mnie, zastanowiło, dlaczego czujesz się zagrożony, w związku z tym cytatem....
MirekMors napisał/a:
...... Zamordowała i ugotowała byłego partnera<
......

... to, o tym, nie wiedziałem ..... :evil:

balti - 2018-11-24, 19:41

No ładne klocki , ten pensjonat trochę na odludziu , a tu takie tematy ... ;-) :shock: :mrgreen:
MirekMors - 2018-11-25, 18:53

Potwierdza się 16-to dniowa prognoza sprzed tygodnia., że na pocz. grudnia zrobi się cieplej. Ten tydzień zimny, potem od wekendu cieplej i po 10.12 zimniej. Mam w tygodniu jechać nad morze, ale si ę wahom, bo woda może być zimna. Ciekawe jak będzie z nartami ?
Emill`76 - 2018-11-26, 20:47

Czarna Gora ruszyła w zeszły weekend ! We czwartek jadę tam ....
MirekMors - 2018-11-26, 22:13

Ale która - k. Stronia Śl. ?
Ja jutro przeciwpołożnie - do Ustki 8-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group