forum.zeglarzom.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak opuściłem forum żeglarskie
Autor Wiadomość
Szaman3 
Administrator


Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 2185
Otrzymał 133 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-22, 18:17   Jak opuściłem forum żeglarskie

W ubiegły poniedziałek, zaraz po powrocie z Atlantyku na trzech forach (naszym, forum.zegluj.net i na fmipl) zamieściłem tekst "Antyreklama" ku przestrodze tych, którzy mogliby wybrać się na rejs z byłym skiperem Malborka. Tekst wisi, jest znany zainteresowanym, można go ponownie przeczytać.
Prawdę powiedziawszy, tekst pojawił się na dwóch forach, a dopiero po kilkunastu minutach zdecydowałem się do powiesić również na fmipl. Od kilku miesięcy nie biorę udział w dyskusjach na fmipl, publikowałem jedynie informacje np. na temat SIZu Pod Debem, bądź poprosiłem o opinię forowiczów na temat bezpieczeństwa na Mazurach, starając się zbierać jak najwięcej danych do artykułu w Żaglach.
We wtorek pojawiło się kilka komentarzy i tyle było dyskusji na ten temat na fmipl. Wczoraj, w niedzielę, ni z gruchy ni z pietruchy pojawił się post pougha (Robert Karney) z następującym tekstem:
Odnoszę wrażenie, że otwierający wątek post miał na naszym forum zupełnie inny cel niż ostrzeżenie przed skipperem.
Zapytałem go o co chodzi? Nie dostałem konkretnej odpowiedzi. Mimo prób wyjaśnienia, że w moim temacie nie ma żadnych ukrytych intencji, że chodziło jedynie o ostrzeżenie, Robert nie wyjaśnił co miał na myśli. W tej sytuacji taki post odbieram jako zwykłe pomówienie, zatem poprosiłem Roberta, aby zmienił treść postu. Odmówił. Poprosiłem, aby usunął cały wątek jeśli uważa, że w moim poście jest jakieś drugie dno i wtedy będzie po sprawie. Nie będzie w jego przekonaniu nieszczerych intencji i nie będzie pomówienia (wg mnie). Nawet nie odpowiedział.
W tej sytuacji napisałem do Zbyszka prosząc o usunięcie wątku, bądź skasowanie mojego konta na fmipl.
Do oceny tej sytuacji i wymiany zdań posłużę się stylem mojego adwersarza: odnoszę wrażenie, że pough jest podłym krętaczem i małym człowieczkiem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bodo 
Administrator


Wiek: 66
Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 5348
Otrzymał 159 piw(a)
Skąd: Sierpuchowo
Wysłany: 2014-12-22, 19:10   

A to mnie zadziwiłeś!! ..... :shock: ...
:mrgreen: :mrgreen:
Robert (aka) Pough, jest krętaczem i kombinatorem? .... :-/ ... no!.... był nim i nadal to trwa .... liczyłeś na to, że zmieni się? .... nic z tego.... ukrywany charakter z człowieka wyłazi prędzej lub później ..... podobnie jak słoma z butów .... :-/ ....
A największym jego przekrętem jest to, że chciał pozbyć się Ciebie z fmipl i doprowadził do tego ..... tylko, Zbyszka uważałem za bardziej spostrzegawczego, bo nie widzi, że bruździ mu w fajnym portalu .... :evil:
_________________
Wiem, że niewiem .... tylko nie wiem, ile niewiem ....
Ale jedno, wiem na pewno .... ***** ***
Bogdan
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kemot 
Moderator


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 2354
Otrzymał 57 piw(a)
Skąd: Błonie
Wysłany: 2014-12-22, 19:38   

A nie trzeba było wykasować swojego konta na "won z Mazur" parę miesięcy temu, tak jak ja to uczyniłem?

Zaoszczędził byś sobie stresu przed Świętami... 8-)

Jeśli ten sam moderator na "Won z Mazur" atakuje inicjatywę Rejsu dla Dzieci :evil: , tylko dlatego ,że osoba wystawiająca na licytację usługę jest też uczestniczką tego forum ( innych żeglarskich też), to żadne inne niegodne zachowanie mnie tam nie zaskoczy.
Ostatnio zmieniony przez kemot 2014-12-22, 19:47, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Szaman3 
Administrator


Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 2185
Otrzymał 133 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-22, 19:58   

kemot napisał/a:
eśli ten sam moderator na "Won z Mazur" atakuje inicjatywę Rejsu dla Dzieci :evil: , tylko dlatego ,że osoba wystawiająca na licytację usługę jest też uczestniczką tego forum ( innych żeglarskich też), to żadne inne niegodne zachowanie mnie tam nie zaskoczy.


Trzeba być naprawdę podłym człowiekiem, żeby wciąż doszukiwać się złego w czyichś bezinteresownych działaniach mających na celu pomaganie komuś.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
balti 


Dołączyła: 30 Sty 2014
Posty: 3214
Otrzymał 165 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-22, 22:01   

Szkoda gadać ...
_________________
Ludzie nie dlatego przestają się bawić bo się starzeją , lecz starzeją się bo przestają się bawić

***** ***
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Marian.Kowalski 


Dołączył: 10 Lut 2014
Posty: 244
Otrzymał 15 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-22, 22:52   

Bylem szybszy w ocenie sytuacji o dwa czy 3 lata...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
NePolyak 


Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1329
Otrzymał 77 piw(a)
Skąd: RU-PL
Wysłany: 2014-12-22, 22:54   

Marian.Kowalski napisał/a:
Bylem szybszy w ocenie sytuacji o dwa czy 3 lata...
Ale FZPL, mam nadzieję, jeszcze lubisz? ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Tynia 

Wiek: 51
Dołączyła: 29 Sty 2014
Posty: 473
Otrzymał 54 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-22, 22:58   

Złożyłam dzisiaj wizytę na WzM. Poczytałam regulamin. Okazuje się, że jeszcze nie minęło 12 miesięcy i nadal mam konto :-P . Znalazłam też ciekawostkę. Właściciel w regulaminie napisał sobie m.in., że kopiowanie treści forum i zamieszczanie gdziekolwiek indziej jest zabronione. A to ciekawe :?: Czyli jak sobie coś napiszę na Won z Mazur i przekopiuję i wkleję na innym (nie ja jedna tak robiłam), to Won z Mazur będzie mnie ścigało. Stawia się ponad prawem, bo przywłaszcza sobie treści mojego m.in. autorstwa i zabrania kopiować :mrgreen: Zdurnieli do końca...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
marekj 


Wiek: 52
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 1206
Otrzymał 74 piw(a)
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2014-12-22, 23:06   

Może poszło o to że Mariusz strzelił tego posta żeby z VIP'ów go nie wywaliło? ;-) :mrgreen: :shock: :mrgreen:
_________________
Pozdawiam
Marek

***** ***
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Artur 66 
Moderator


Wiek: 57
Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 2537
Otrzymał 86 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-22, 23:12   

Przytoczona z załącznikach /widoczna po zalogowaniu/ korespondencja jest bardzo wymowa :-/
Przykre :-(
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Szaman3 
Administrator


Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 2185
Otrzymał 133 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-22, 23:14   

marekj napisał/a:
Może poszło o to że Mariusz strzelił tego posta żeby z VIP'ów go nie wywaliło? ;-) :mrgreen: :shock: :mrgreen:


Że o co chodzi?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Tynia 

Wiek: 51
Dołączyła: 29 Sty 2014
Posty: 473
Otrzymał 54 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-22, 23:15   

Artur 66 napisał/a:
Przytoczona z załącznikach /widoczna po zalogowaniu/ korespondencja jest bardzo wymowa :-/
Przykre :-(

Zaraz tu będziemy mieli extanta :-P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Artur 66 
Moderator


Wiek: 57
Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 2537
Otrzymał 86 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-22, 23:18   

Szaman3 napisał/a:
marekj napisał/a:
Może poszło o to że Mariusz strzelił tego posta żeby z VIP'ów go nie wywaliło? ;-) :mrgreen: :shock: :mrgreen:


Że o co chodzi?


Niedawno został tam zmieniony regulamin, i jak nie napiszesz posta przez 6 miesięcy to tracisz statut VIP 8-)
Właśnie niedawno utraciłem ten " zaszczyt" :-P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Szaman3 
Administrator


Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 2185
Otrzymał 133 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-22, 23:32   

O kurcze, to Robert myślał, że mi na jakimś tam vipie zależy na jakimś tam sterroryzowanym forum?
Naprawdę trzeba byc małym człowiekiem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
marekj 


Wiek: 52
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 1206
Otrzymał 74 piw(a)
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2014-12-22, 23:46   

Przecież VIP to przywilej 8-) :mrgreen: - można czytać szczególnie wartościowe dyskusje :mrgreen: no ale jak to mawiają na śląsku. Tyroz to już po ptokach :-> :mrgreen:
_________________
Pozdawiam
Marek

***** ***
Ostatnio zmieniony przez marekj 2014-12-22, 23:48, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
NePolyak 


Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1329
Otrzymał 77 piw(a)
Skąd: RU-PL
Wysłany: 2014-12-22, 23:46   

Przecież byłeś moderatorem, więc wszędzie miałeś dostęp :-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Szaman3 
Administrator


Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 2185
Otrzymał 133 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-22, 23:52   

O przepraszam. Zostałem zwolniony z tego obowiązku przez admina juz na początku grudnia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bodo 
Administrator


Wiek: 66
Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 5348
Otrzymał 159 piw(a)
Skąd: Sierpuchowo
Wysłany: 2014-12-23, 08:59   

To teraz jasne ..... to było ukartowane przez Zbyszka i Pouga ...... wg mnie, pod namową Pouga, Zbyszek pozbył się Ciebie ......
Do tej pory, szkoda mi było tamtego forum, bo tam się poznaliśmy i tam zorganizowaliśmy wiele wspaniałych imprez, które wspominamy do dzisiaj ....... niestety, znalazł się jeden pług, który zaorał to wszystko ........ potwierdza to regułę, aby coś zbudować, musi być grupa ludzi współpracujących, ... do rozwalenia, wystarczy jeden człowiek ....... :-/
_________________
Wiem, że niewiem .... tylko nie wiem, ile niewiem ....
Ale jedno, wiem na pewno .... ***** ***
Bogdan
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
balti 


Dołączyła: 30 Sty 2014
Posty: 3214
Otrzymał 165 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-23, 10:33   

Bodo napisał/a:
niestety, znalazł się jeden pług, który zaorał to wszystko

Nie obrażaj pługa , to pożyteczne narzędzie . Mi się bardziej kojarzy inne archaiczne narzędzie - cep - definicje w Wikipedii .
_________________
Ludzie nie dlatego przestają się bawić bo się starzeją , lecz starzeją się bo przestają się bawić

***** ***
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mmaacc 

Wiek: 54
Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 733
Otrzymał 46 piw(a)
Skąd: Piastów
Wysłany: 2014-12-23, 10:48   

Hmmm... Nie przesądzam, ale wydaje mi się, że to jest jeden z wielu przykładów konfliktów spowodowanych foumowo-pisaniowymi niedopowiedzeniami... Jeden coś chlapnął, nie wyjaśniając ossssooochodzi... Drugi zrozumiał to po swojemu... Obaj unieśli się h(um/on)rem ;-) i awantura gotowa. A być może/pewnie/zdecydowanie (niepotrzebne skreślić) problem rozwiązałoby 60 sekund rozmowy przez telefon... W końcu po obu stronach stoją dorośli ludzie... Obaj mają twarde charaktery oraz "zady i walety"... :-P
Mariusz.. Próbowałeś zadzwonić do Pugha? Mam jego numer. Chętnie Ci podam na PW.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group