forum.zeglarzom.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
w drodze na Mazury
Autor Wiadomość
waldi_f 

Dołączył: 11 Lut 2014
Posty: 180
Otrzymał 15 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-05-28, 20:42   w drodze na Mazury

Witajcie :)
Polecam kartacze w "Braterskiej" w Młynarzach. (14pln porcja) Duża pycha. Restauracja jest po prawej na pięterku wracając droga przez Ostrołekę, Różan itd. Porcja akuratna i smaczna i a co ja tu za "markieting" robił będę :))
_________________
Stopy wody
Waldek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
waldi_f 

Dołączył: 11 Lut 2014
Posty: 180
Otrzymał 15 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-08-02, 17:52   a w Rozogach na rybkę

Witajcie :)
W sumie to jeszcze w Rozogach tuż przed końcem po prawej jadąc na bądź po lewej na początku wracając. Polecam zajazd "Mazurek" rybka no chyba tylko ta podawana "u Ewy" w Okartowie może podskoczyć. No i jak na szczyt sezonu to tanio.
Porcję można sobie wybrać, warto słuszną :). Wędzone tez są i sielawa i sieja jakieś słono wodne też były. Na moje podniebienie akurat.
_________________
Stopy wody
Waldek
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Artur 66
Emill`76 

Wiek: 47
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 653
Otrzymał 43 piw(a)
Skąd: Okolice Nasielska
Wysłany: 2020-08-04, 18:03   Re: a w Rozogach na rybkę

waldi_f napisał/a:
Witajcie :)
W sumie to jeszcze w Rozogach tuż przed końcem po prawej jadąc na bądź po lewej na początku wracając. Polecam zajazd "Mazurek" rybka no chyba tylko ta podawana "u Ewy" w Okartowie może podskoczyć. No i jak na szczyt sezonu to tanio.
Porcję można sobie wybrać, warto słuszną :). Wędzone tez są i sielawa i sieja jakieś słono wodne też były. Na moje podniebienie akurat.


Oo tak, w "Mazurku" rybka bardzo dobra. W Okartowie również, choć bezzmiennie nr 1 jak dla mńie to Gościniec Głodowo 8-)

W dość znanym "Maldaninie" k. Pisza, niestety w ubiegły piątek trafiliśmy na nazwijmy to ..."wpadkę". Sandacz zdecydowanie taki sobie ... a moze nawet słaby. Dominował posmak frytury. Na plus bardzo sprawna i miła obsługa.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Bodo
marekj 


Wiek: 52
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 1206
Otrzymał 74 piw(a)
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2020-08-04, 18:18   

Najlepsza IMHO rybka jest na fiszbarce na jez. Szymoneckim. Szybko, niedrogo i bardzo smacznie. Moja wtopa to ryba u "Córki Rybaka" w Sztynorcie. Ryba niespecjalna, a cena vipowska - nie polecam. W Okartowie jest OK, pysznie było też w Zielonym Wietrze (Hobby) na Tałtach ale w tym roku w czerwcu na BC było nieczynne - nie wiem jak teraz.

UPS - to wątek "w drodze na Mazury" .... - no trudno, juz napisałem :mrgreen:
_________________
Pozdawiam
Marek

***** ***
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Bodo
Emill`76 

Wiek: 47
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 653
Otrzymał 43 piw(a)
Skąd: Okolice Nasielska
Wysłany: 2020-08-04, 19:03   

marekj napisał/a:
Najlepsza IMHO rybka jest na fiszbarce na jez. Szymoneckim. Szybko, niedrogo i bardzo smacznie. Moja wtopa to ryba u "Córki Rybaka" w Sztynorcie. Ryba niespecjalna, a cena vipowska - nie polecam. W Okartowie jest OK, pysznie było też w Zielonym Wietrze (Hobby) na Tałtach ale w tym roku w czerwcu na BC było nieczynne - nie wiem jak teraz.

UPS - to wątek "w drodze na Mazury" .... - no trudno, juz napisałem :mrgreen:


Smażalni na Szymoneckim jeszcze nie odwiedziliśmy , pomimo że przepływało się wielokrotnie . W każdym razie na pewno tam zawitamy. U córki rybaka... no cóż .... na 5 ostatnich razy, 2 razy było super, póżniej słabo, póżniej super ...a kolejnym razem tak sobie. Czyli nierówno.

Pozytywnie zaskoczył natomiast bar kotwica w niedzwiedzim rogu . Ten niepozornie wyglądający obiekt ( w drodze z przystani N.R do Głodowa ) , zaserwował nam naprawdę bardzo dobrego miętusa. Trafiliśmy tam nieco przypadkiem ....gdy w BC okazało się, że czas oczekiwania na stolik w Głodowie to ok 1h....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Szaman3 
Administrator


Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 2185
Otrzymał 133 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-08-04, 21:28   

Przy cumowaniu będą Cię traktować jak debila. W zeszłym sezonie nie wytrzymałem i w końcu młodziakowi wypaliłem, że zegluję dłużej niż on ma lat.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Emill`76 

Wiek: 47
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 653
Otrzymał 43 piw(a)
Skąd: Okolice Nasielska
Wysłany: 2020-08-04, 21:51   

Szaman3 napisał/a:
Przy cumowaniu będą Cię traktować jak debila. W zeszłym sezonie nie wytrzymałem i w końcu młodziakowi wypaliłem, że zegluję dłużej niż on ma lat.


Może dlatego, że wiekszosć co tam cumuje to motorowe 8-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Agnieszka14 


Dołączyła: 20 Kwi 2017
Posty: 396
Otrzymał 13 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-08-04, 22:20   

Emil jak Ciebie proszę.
Smażalnia żeglarska to jest i obowiązkowy punkt.
I bierz mietusa. Będziesz Pan zadowolony :)
_________________
Kryje się coś niedobrego w mężczyznach, którzy unikają wina, gier, towarzystwa pięknych kobiet i ucztowania. Tacy ludzie albo są ciężko chorzy, albo w głębi duszy nienawidzą otoczenia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
marekj 


Wiek: 52
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 1206
Otrzymał 74 piw(a)
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2020-08-04, 23:14   

Szaman3 napisał/a:
Przy cumowaniu będą Cię traktować jak debila. W zeszłym sezonie nie wytrzymałem i w końcu młodziakowi wypaliłem, że zegluję dłużej niż on ma lat.

Mariusz, luz... weź pod uwagę, że na dziobie Twojego jachtu nie jest napisane, że umisz w żeglarstwo. Różni tam przypływają, a dobrze wiesz, że przekrój zdolności skiperów jest ogromny. Stawałem tam dwa albo trzy razy i chłopaki mieli to dobrze połapane. Stajesz po nawietrznej poprzedniego jachtu, barka jest ustawiona tak, że stoisz stabilnie. Pierwsi co byli jak odpłyną to wszystko się przesuwa - zresztą wiesz, bo byłeś. No chyba że o wystający bom poszo. Mnie prosili żeby go schować. Ja mogę ale się nie da to faktycznie przy ich systemie cumowania to może być problem. :-)
_________________
Pozdawiam
Marek

***** ***
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Emill`76 

Wiek: 47
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 653
Otrzymał 43 piw(a)
Skąd: Okolice Nasielska
Wysłany: 2020-08-05, 10:59   

Agnieszka14 napisał/a:
Emil jak Ciebie proszę.
Smażalnia żeglarska to jest i obowiązkowy punkt.
I bierz mietusa. Będziesz Pan zadowolony :)


Już mi to Maski co raz powtarza 8-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group