forum.zeglarzom.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
W sprawie wpisu p.t. "Antyreklama"
Autor Wiadomość
skipper67 

Wiek: 56
Dołączył: 04 Wrz 2016
Posty: 2
Skąd: Bergen
Wysłany: 2016-09-23, 08:26   W sprawie wpisu p.t. "Antyreklama"

http://forum.zeglarzom.pl...p?p=21968#21968
Witajcie!
Co zrobic ze skipperem ktory swoimi dzialaniami jest zagrozeniem dla zalogi?
Co zrobic ze skipperem ktory w wielkich falach oceanicznych plynie przy samym brzegu na silniku (2 Mm od brzegow Portugalii....kazdy przwdziy zeglarz wie czym to smierdzi)
Co zrobic ze skipperem ktory bez powaznego powodu wplywa do portu ktorego nie zna, bez map, przy niskiej wodzie, a ostrzegany przez jednego z zalogantow, ze tu jest plytko ignoruje ta informacje w rezultacie wchodzi na mielizne i niszczy jacht (puszczaja denniki przylaminowane do kadluba wzmacniajace konstrukcje mocowania kila)
Co zrobic ze skipperem ktory jachtem w takim stanie plynie dalej z zaloga praktycznie nie wiele potrafiaca z wyjatkiem 20-letniej dziewczyny ktora potrafi dosc sporo?
Skipper tan plynie dalej pod te fale, a nastepnie przez Biskaje bujajacym sie pod kadlubem kilem ktory moze w wyniku uszkodzen laminatu od jachtu poprostu odpasc pozostawiajac po sobie dziure w dnie jachtu.
Co zrobic ze skipperem ktorego zaloga postrzega jako czlowieka ktory (na ich oko) czuje sie bardzo niepewnie w wielu sytuacjach.
Co zrobic ze skipperem ktory odnosi sie do zalogi w chamski, wulgarny sposob nie zwazajac przy tym na obecnosc mlodej kobiety?
Co zrobic ze skipperem ktory mimo wprowadzenia jachtu na mielizne odmawia napisania raportu opisujacego ten incydent?
Co zrobic ze skipperem ktory mimo tego wszystkiego czuje sie kompletnie bezkarny i smieje Wam sie w twarz?
Czy czlowiek ten powinien nadal posiadac patent chociazby sternika?
Mowa tu o moim jachcie ktory byl przez tego skippera prowadzony z poludniowej Portugalii do Holandii.
Zaloga na bierzaco informowala mnie o tym co ten czlowiek wyprawia.
Wyslali mi nawet link do innego wpisu na temat tego skippera ktory plynac jachtem Marlbork zachowywal sie w podobny sposob.
Czy ktos tutaj moze mi dac dobra odpowiedz na postawione przezemnie wyzej pytania?
Serdecznie pozdrawiam
_________________
Piotr
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bodo 
Administrator


Wiek: 66
Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 5348
Otrzymał 159 piw(a)
Skąd: Sierpuchowo
Wysłany: 2016-09-23, 08:46   

Dobra odpowiedź, ciśnie się sama na usta ..... :-/ ..... a co można zrobić, nie będąc w tym czasie na tamtej łódce? ..... moja wizja, to:
pkt 1 . naprawić łódkę
pkt 2 . ostrzegać wszystkich przed tym osobnikiem
.....na nic bardziej "szalonego", dzisiaj nie wpadłem .... :mrgreen:
_________________
Wiem, że niewiem .... tylko nie wiem, ile niewiem ....
Ale jedno, wiem na pewno .... ***** ***
Bogdan
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group